26.9.2020

Výsledková listina z ČP F1G, H a J + HEC a GEC

VÝSLEDKOVÁ LISTINA

Leteckomodelářské soutěže

ČESKÝ POHÁR F1G-GEC,F1H-HEC,F1J

Číslo soutěže: 332

Pořadatel: LMK 215 Kladno p.s., Alešova 1108, 272 01 Kladno

Datum a místo konání: 1. 10. 2017 letiště Panenský Týnec

Kategorie: F1G-GEC, F1H-HEC, F1J

Ředitel soutěže: Miloslav Modr

Hlavní rozhodčí: Václav Šťastný

Jury: Ing. Jaroslav Drnec, Vít Hladil, Čeněk Pátek

Časoměřiči: Pavel Hölzl, Michal Kohutič, Ing Petr Valtera, Jan Vrba a měření soutěžícími modeláři navzájem

Počasí: Po většinu dne zataženo, v době rozlétávání slabý déšť, bezvětří nebo slabý proměnlivý vítr do 1,5  m/s, teplota 9-12°C.


Výsledky:

F1G-GEC

1.Ing. Drnec JaroslavKLCZE 215-8120120120120120600+180+19228
2.Kubeš JosefTERCZE 418-3120120120120120600+180+13222
3.Rýz BohuslavCHCCZE 67-1120120120120120600+180+11417
4. Švehla MichalTERCZE 418-50120120120120120600+180+10414
5.Vodička JanPH4CZE 74-45120120120120120600+159 12
6.Rohlena MiroslavKLCZE 215-9120120120120120600+0 11
7.Vavřín OtaCHCCZE 67-18103120113120120576    8
8.Chudoba MichalTERCZE 418-70106120120104120570    7
9.Horký AloisTERCZE 418-8120120120120  67547    6
10.Krucký OndřejPH4CZE 74-99120120  98120  78536    5
11.Malásek MiroslavPH4CZE 74-147  56120106120120522    4

F1H- HEC

1.Náhlovský JiříBVLCZE 50-7120120120120120600+240+300B28
2.Chudoba MichalTERCZE 418-70120120120120120600+240+256C23
3.Hladil VítKRMCZE 340-7120120120120120600+240+177C18
4.Šafler MilanKOPCZE 318-1120120120120120600+240+128C15
5.Nüttgens AnsgarIKRGER 74120120120120120600+233 B 
6.Zajíc FrantišekKOPCZE 318-2120120120120120600+216 C12
7.Gablas BronislavZLNCZE 259-10120120120120120600+174  11
8.Štefka MilanBŘCCZE 398-3120120120120120600  +76  10
9.Němec ZbyšekZLNCZE 259-7120120120120120600  +42 B  9
10.Gloziga FrantišekHOLCZE 194-1120120120107114581  C  8
11.Ambrož Zdeněk  SÚCZE 222-6120120120  97120577  C  5
12.Horký Roman st.TERCZE 318-58120120  75120120555     4
13.Lambert Jan-žákKOPCZE 318-21  96120120  70  99505  S  3
14.Blecha Petr  SÚCZE 222-27113120120  81  65499  C  2

F1J

1.Jiráský JaroslavPH4CZE 74-6120120120120120600+18026
2.Burda MiroslavPBCZE 323-16120120120120120600+12121
3.Pavelka JaroslavPH4CZE 74-26120120120120120600+120 16
4.Jeník AdamPH4CZE 74-171120120120120120600  +6013
5.Pátek ČeněkPH4CZE 74-112120120120  91120571 10

Během soutěže, ani po jejím ukončení nebyl podán protest.

Použité zkratky názvů klubů: KL – Kladno, PH4 – Praha 4, CHC – Choceň, TER – Terezín, BVL – Bratrstvo volného letu, KOP – Kopidlno, HOL – Čmelák Holešov, KRM – Kroměříž, ZLN – Zlín

SÚ – Sezimovo Ústí, PB – Příbram, IKR – IKARUS Riegelsberg

Soutěž byla uspořádána za podpory Sportovní komise Magistrátu města Kladna.

Modeláři na prvních místech ve všech kategoriích obdrželi  poháry a diplomy,

na druhých a třetích místech diplomy a věcné ceny, propagační předměty města Kladno.

 

V Kladně 1. 10. 2017                                                                          

Miloslav Modr                                                                            Václav Šťastný                                                                     

ředitel soutěže                                                                            hlavní rozhodčí


Ve formátu pdf stahujte: VÝSLEDKOVÁ LISTINA ČP 2017