One Knight of Boston

Možná víte, nebo nevíte, či jste byli nebo ne, každopádně v Rakovníku se každoročně pořádá setkání minimaket. jak to vypadalo v minulých ročnících se můžete podívat ve fotogalerii Michala Kohutiče a Honzy Vrby.

 

Zvláštností každého ročníku je vložená soutěž monotypového modelu. V roce 2019 to byl model  Bambi III, zbarvení libovolné, dle chuti stavitele. Pro ročník 2020 je to je model One Knight in Boston od Billa Hannana. Výkres najdete v knize Models and musings na rc.library.com. Velikost je vhodná, zbarvení „podle vkusu každého soudruha, že“ a bylo stanoveno, že se bude startovat ze země. Asfaltová plocha k dispozici.

One Knight in Boston (oz3618) by Bill Hannan from Model Airplane News 1981 - plan thumbnail

Plánek modelu na OUTERZONE: One Knight in Boston (oz3618) Měřítko 1:1, stačí vytisknou a stavět. Jen pozor při tisku na tiskárnách A4, je třeba si dát pozor při nastavení tisku a to zachování původních proporcí. Plánek stačí vytisknout jako plakát a slepit.

https://blog.goo.ne.jp/jiroaerop2014/e/ … 6836a95c34
https://www.rcgroups.com/forums/showthr … nan-design

Abych nezapomněl, soutěž je plánovaná na 6. června 2020, takže zatím dost času ke stavbě 🙂 Model je stavebně celkem nenáročný a i když jsem nikdy žádnou minimaketu nepostavil, už mám plánek na prkně. Takže sledujte náš web a uvidíte, jak jsem se s tím popral.

VaPe

 

 

.

1