7.12.2021

Výsledková listina z ČP F1G, H a J + HEC a GEC

VÝSLEDKOVÁ LISTINA

Leteckomodelářské soutěže

ČESKÝ POHÁR F1G-GEC,F1H-HEC,F1J

Číslo soutěže: 332

Pořadatel: LMK 215 Kladno p.s., Alešova 1108, 272 01 Kladno

Datum a místo konání: 1. 10. 2017 letiště Panenský Týnec

Kategorie: F1G-GEC, F1H-HEC, F1J

Ředitel soutěže: Miloslav Modr

Hlavní rozhodčí: Václav Šťastný

Jury: Ing. Jaroslav Drnec, Vít Hladil, Čeněk Pátek

Časoměřiči: Pavel Hölzl, Michal Kohutič, Ing Petr Valtera, Jan Vrba a měření soutěžícími modeláři navzájem

Počasí: Po většinu dne zataženo, v době rozlétávání slabý déšť, bezvětří nebo slabý proměnlivý vítr do 1,5  m/s, teplota 9-12°C.


Výsledky:

F1G-GEC

1. Ing. Drnec Jaroslav KL CZE 215-8 120 120 120 120 120 600 +180 +192 28
2. Kubeš Josef TER CZE 418-3 120 120 120 120 120 600 +180 +132 22
3. Rýz Bohuslav CHC CZE 67-1 120 120 120 120 120 600 +180 +114 17
4.  Švehla Michal TER CZE 418-50 120 120 120 120 120 600 +180 +104 14
5. Vodička Jan PH4 CZE 74-45 120 120 120 120 120 600 +159   12
6. Rohlena Miroslav KL CZE 215-9 120 120 120 120 120 600 +0   11
7. Vavřín Ota CHC CZE 67-18 103 120 113 120 120 576       8
8. Chudoba Michal TER CZE 418-70 106 120 120 104 120 570       7
9. Horký Alois TER CZE 418-8 120 120 120 120   67 547       6
10. Krucký Ondřej PH4 CZE 74-99 120 120   98 120   78 536       5
11. Malásek Miroslav PH4 CZE 74-147   56 120 106 120 120 522       4

F1H- HEC

1. Náhlovský Jiří BVL CZE 50-7 120 120 120 120 120 600 +240 +300 B 28
2. Chudoba Michal TER CZE 418-70 120 120 120 120 120 600 +240 +256 C 23
3. Hladil Vít KRM CZE 340-7 120 120 120 120 120 600 +240 +177 C 18
4. Šafler Milan KOP CZE 318-1 120 120 120 120 120 600 +240 +128 C 15
5. Nüttgens Ansgar IKR GER 74 120 120 120 120 120 600 +233   B  
6. Zajíc František KOP CZE 318-2 120 120 120 120 120 600 +216   C 12
7. Gablas Bronislav ZLN CZE 259-10 120 120 120 120 120 600 +174     11
8. Štefka Milan BŘC CZE 398-3 120 120 120 120 120 600   +76     10
9. Němec Zbyšek ZLN CZE 259-7 120 120 120 120 120 600   +42   B   9
10. Gloziga František HOL CZE 194-1 120 120 120 107 114 581     C   8
11. Ambrož Zdeněk   SÚ CZE 222-6 120 120 120   97 120 577     C   5
12. Horký Roman st. TER CZE 318-58 120 120   75 120 120 555         4
13. Lambert Jan-žák KOP CZE 318-21   96 120 120   70   99 505     S   3
14. Blecha Petr   SÚ CZE 222-27 113 120 120   81   65 499     C   2

F1J

1. Jiráský Jaroslav PH4 CZE 74-6 120 120 120 120 120 600 +180 26
2. Burda Miroslav PB CZE 323-16 120 120 120 120 120 600 +121 21
3. Pavelka Jaroslav PH4 CZE 74-26 120 120 120 120 120 600 +120 16
4. Jeník Adam PH4 CZE 74-171 120 120 120 120 120 600   +60 13
5. Pátek Čeněk PH4 CZE 74-112 120 120 120   91 120 571   10

Během soutěže, ani po jejím ukončení nebyl podán protest.

Použité zkratky názvů klubů: KL – Kladno, PH4 – Praha 4, CHC – Choceň, TER – Terezín, BVL – Bratrstvo volného letu, KOP – Kopidlno, HOL – Čmelák Holešov, KRM – Kroměříž, ZLN – Zlín

SÚ – Sezimovo Ústí, PB – Příbram, IKR – IKARUS Riegelsberg

Soutěž byla uspořádána za podpory Sportovní komise Magistrátu města Kladna.

Modeláři na prvních místech ve všech kategoriích obdrželi  poháry a diplomy,

na druhých a třetích místech diplomy a věcné ceny, propagační předměty města Kladno.

 

V Kladně 1. 10. 2017                                                                          

Miloslav Modr                                                                            Václav Šťastný                                                                     

ředitel soutěže                                                                            hlavní rozhodčí


Ve formátu pdf stahujte: VÝSLEDKOVÁ LISTINA ČP 2017