Výsledky soutěže H, V, P30 – 9. 2. 2020

Tak jako tradičně i letos jsme zahajovali volňáskářskou sezónu na letišti Kladno – Velká Dobrá soutěží házedel, vystřelovadel a modelů P30. Ač byla původně soutěž plánována jako zimní, tak letos nás zima nepotkala a bouře Sabina přišla později. Počasí k nám bylo shovívavé, což se projevilo v dosažených výkonech.

Potěšitelné bylo obsazení kategorie házedel – mladší žáci, kde někteří absolvovali svoji úplně první soutěž a tak se učili, co a jak s házedlem. I přesto všichni podali dobré výkony a ti nejlepší byli odměněni.

V ostatních kategoriích byla účast o něco slabší a chyběli tradiční soutěžící. Bohužel stále klesá účast ve starších žácích a juniorech, asi to je způsobeno tím, že našli jinou zábavu … U seniorů byli výkony vcelku vyrovnané, byl vidět otočkový hod, ale kupodivu i pevná ruka Roberta, a to i přesto, že model již něco pamatuje.

Kategorie P30 byla ukončena po třetím kole, vzhledem k tomu, že modely bylo nutné nosit z dosti velké dálky z nepříjemně měkkého terénu na okolních polích.

Kategorie vystřeloval, byla takovou odpočinkovou záležitostí a ukazuje se, že i starší pánové si zalétají a hlavně nemusí chodit daleko.

A jak to dopadlo, vidíte na obrázku nebo si můžete stáhnout výsledkovou listinu.Výsledková listina

Výsledková-listina-159-2020

Děkujeme všem, kteří se zúčastnili, všem kteří pomáhali a také rodičům, že podpořili své naděje v úžasné zábavě, kterou je možné realizovat po celý život.

Fotil opět tradičně klubový fotograf Michal Kohutič.

 

Takže nezapomeňte, že další soutěž je 23. 2. 2020.